Formaliteden uzak hızlı sonuç

Erçal Sigorta, 2002 yılından günümüze kadar oluşan sigortacılık tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin risklerini kendi riski olarak gören anlayışı temel prensip edinerek, sunduğu sigortacılık hizmetlerini yasalara uygun ve dürüstçe, %100 müşteri memnuniyeti ve güveni sağlayacak şekilde yapmaktadır.


Sektörün önde gelen Axa Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, HDI Sigorta şirketlerinin elementer Sigorta (Kasko, Trafik, Konut, Yangın, Dask, Mühendislik vs.), branşlarında acentelik faaliyetlerini sürdüren Erçal Sigorta, müşterileri ile olduğu kadar partnerleri ile de aynı anlayışla çalışmaktadır.

Erçal Sigorta web sitesi için tıklayın

Acenteliğimiz müşterilerine, risklerinin analiz edilmesinden teminat altına alınmasına, hasar işlemlerinin başlatılmasından sonuçlandırılmasına ve riskin ortadan kalkmasına kadar oluşan tüm süreçlerde danışmanlık hizmeti vermekte, müşteri risklerini karşılayacak en uygun teminatları da uygun fiyatlar ile sağlayacak alternatif sigorta çözümlerini en hızlı ve dürüstlüğü ilke edinerek sunmaktadır.


Grup şirketlerimizin de desteğini alarak yürüttüğümüz sigorta faaliyetlerimizde Scanıa ve Mercedes servislerimizde işlemleriniz hızlıca tamamlanmasını sağlamaktadır.


Unutmayın;
Sigorta, risk oluştuğunda satın alınamayacak tek üründür.

  • Bizden teklif almadan karar vermeyin!

Markalarımız

Sigortacılık hizmetlerimizi, Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketleri AXA Sigorta, Mapfre, Anadolu Sigorta ve Allianz Sigorta yetkili acentalıklarımız ile vermekteyiz.