SATIŞ & SERVİS & YEDEK PARÇA

Bölgenin en büyük ağır vasıta bakım tesisi

2008 yılında Erçal Group; Scania Satış, Servis ve Yedek Parça bayiliği almıştır. Samsun Tekkeköy’de 19.000 m²’lik alanın 18.500 m²’si kapalı alan olan modern tesislerine geçiş yaparak burada; teknolojinin son ürünleri ile yedek parça satışı, bilgisayarlı fren testi, rot balans, klima yıkama, dolum cihazı, egzoz gaz emisyonu, far ayarı, kabin, kaporta, boya hizmetleri, şase çektirme sistemleri, astar ve boya kabinleri ile komple iç dış yıkama ve yağlama hizmetlerini günde 60 araç bakım kapasiteli servisimiz, özel eğitimli personellerimiz ve ayrıca acil servis araçlarımızla 24 saat kesintisiz Scania ailesinin değer verdiğiniz araçlarınıza garantili, üstün ve kaliteli hizmet vermektedir.

Erçal Otomotiv; SCANIA Satış, Servis ve Yedek Parça Hizmetleri Vermektedir

Erçal Group hizmette kalite ilkesi ile sektörün güvenilen lider markalarını fark yaratan anlayışı ile sizlere sunuyor.

Otomotiv ve Ağır Vasıta Sektörünün Yıldızları ERÇAL OTOMOTİV'de

Erçal Otomotiv'in showroomuna girdiğinizde sizi tüm kalitesi ile önce Scania kamyon ve çekiciler; ardından eğitimli, tecrübeli, güleryüzlü ve tüm sorularınıza güvenilir yanıtlar verecek uzman satış ekibi karşılayacaktır.

Erçal Otomotiv'e geldiğinizde, siz uygun Scania'ya size uygun ödeme koşulları ile sahip olabilmeniz için doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.

Satış, Servis & Yedek Parça

2015 yılında Erçal Group; Thermo King Satış, Servis ve Yedek Parça bayiliği almıştır. Karadeniz bölgesinde Thermo King standartlarına uygun olan ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.