layer1-background
layer1-background

Türkiye'nin en büyük ikinci el ticari araç satıcısı

Türkiye’de kurumsal ikinci el sektöründe bir numara!

Her marka ve model 2. el ağır vasıta araçlarınızı alıp satabileceğiniz ayrıca aldığınız araçlarınızı yola çıkmadan sigorta kapsamında teminat altına alabileceğiniz ve her türlü sigorta sorunlarınızda ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanabileceğiniz güvenilir bir pazar sunmaktan gurur duyuyoruz.Kamyon Tır Market web sitesi için tıklayın

2. El Kamyon Tır Pazarlarımız

Erçal Grup hizmette kalite ilkesi ile sektörün güvenilen lider markalarını fark yaratan anlayışı ile sizlere sunuyor.

Erçal Kamyon - Tır Pazarı İstanbul

İstanbul’a ilk şubemizi 2002 yılında Maltepe E-5 yan yol üzerinde açtık. Kısa sürede İstanbul’da pazar payımızı arttırarak Samsun’da olduğu gibi bölgenin en güçlü 2. el ağır vasıta firması olduk.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, 2. Elde güvenilirliği müşterimize yansıtmamız ve stoklu çalışıp her aranan ürünün bulunabilirliği başarımıza etki eden en önemli faktörlerdir.

Erçal Kamyon - Tır Pazarı Samsun

1992 yılından bu yana hizmet veren Erçal Kamyon, Tır ve Dorse Pazarımız, Samsun-Ordu karayolu Tekkeköy kavşağında Erçal Plaza karşısında 10.000 m² üzerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Samsun kamyon, tır ve dorse pazarımızda siz değerli müşterilerimize güler yüzlü ve her biri kendi alanında yetişmiş uzman çalışanlarımız hizmet etmektedirler.