layer1-background

Ağır vasıta sektörünün yıldızları Erçal’da

Türkiyenin en büyük ağır vasıta bakım tesisi

Scania, Mercedes-Benz, Krone, Maeiller ve DOD markalarıyla başarılı bir hizmet sağlamaktadır. Günlük araç ve servis girişinin hızla yükseldiği bu noktada Erçal Otomotiv olarak, müşterilerimizin bu ilgisini karşılıksız bırakmamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bu modern ve büyük tesis yatırımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Araç sürücülerinin ve ziyaretçilerinin her türlü günlük ihtiyaçları düşünerek geliştirdiğimiz tesis, satış ve servisinin dışında birçok konuda da hizmet sağlayarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır. Tesisimizde misafirler bekleme salonu ve kafeteryada ağırlanırken 5 yıldız konforunda özel salonlarımız sizlere en güzel hizmeti vermek için donatılmıştır.


Erçal Otomotiv web sitesi için tıklayın
/

Markalarımız

Erçal Group hizmette kalite ilkesi ile sektörün güvenilen lider markalarını fark yaratan anlayışı ile sizlere sunuyor.

Satış & Servis

SCANIA Yetkili Servisi Erçal Otomotiv, Kamyonlarınızın Hizmetinde

Erçal Otomotiv, 2001 yılında Scania yetkili servisi olarak Samsun’da faaliyete başladı. Erçal Otomotiv, 6500 m2 ‘si kapalı, 18.500 m2 alanda kurulu modern tesislerinde, teknolojinin son ürünleri olan bilgisayarlı fren amortisör test, rot balans, klima yıkama ve dolum cihazı, egzoz gaz emisyonu, far ayarı, kabin ve kaporta kule çektirme sistemleri, şase çektirme sistemleri, astar ve boya kabinleri ile komple iç dış yıkama ve yağlama servisimiz ile günde 60 araç bakım kapasiteli servisimiz, özel eğitimli 30 personel ile hizmet vermektedir.

SCANIA Satış

15 yılı aşkın süredir, süredir satış bölümü olarak Samsun Tekkeköy’de yer alan Avrupa standartlarındaki 17.000 m2’lik tesisimizde hizmet vermekteyiz. 125 yıllık Scania tecrübesinden gelen sağlamlığı ve Doğuş Otomotiv’in beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet anlayışını, Erçal kalitesi ile birleştirerek siz müşterilerimize sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ürün ve ekipmanlarla satış ve satış sonrasında çözüm ortağınız olarak çalışıyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi görerek, hizmet kalitemizi her gün daha ileriye taşıyoruz.
Her şey yolunda.

/

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Yetkili Servisi Erçal Otomotiv Kamyonlarınızın Hizmetinde

18.500 m² arazi üzerine 17.000 m² kapalı alan içerisine kurulu modern tesislerimizde, konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla, 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet ayrıcalığını Erçal Otomotiv güvencesiyle Mercedes – Benz müşterilerine sunuyoruz. Karadeniz uluslararası ticaret yolu üzerinde ve her yöne akan trafik düzenlemesine sahip Erçal Plaza’da siz bekleme salonu ve kafeteryada ağırlanırken; aracınıza ihtiyacı olan bakım, onarım ya da sigorta hasar işlemleri eksiksiz bir şekilde yapılacak, aracınız plaza kapısından girdikten sonra da Erçal Sigorta kapsamında koruma altında olacaktır.

Türkiye’de kurumsal ikinci el sektöründe bir numara!

Erçal Otomotiv olarak Samsun'da, uzun yıllara dayanan DOD güvence ve kalite sistemi çatısı avltında hizmet vermeye başladık. DOD, 2015 yılında 28 ilde faaliyette bulunan 62 satış noktasıyla ikinci el araç alım - satım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Satış & Servis

Thermo King

Erçal Otomotiv olarak, 2014 yılında distribütörlüğünü Doğuş Otomotiv’in yapmış olduğu Amerikan menşeli Thermo King ile bayilik sözleşmesi imzalayarak satış, servis, yedek parça alanlarında hizmet vermeye başlanmıştır. Thermo King; taşıma sıcaklığı kontrol endüstrisi için özel tasarlanmış ürünler sunmaktadır.

Satış & Servis

Meiller

Erçal Otomotiv olarak, 2003 yılında distribütörlüğünü Doğuş Otomotiv’in yapmış olduğu Alman menşeli Krone ile bayilik sözleşmesi imzalayarak satış, servis, yedek parça alanlarında hizmet vermeye başladıktan sonra, 2004 yılında Krone Treyler’in İstanbul Anadolu Yakası Bayiliği Sözleşmesini imzalayarak bu hizmetlerimizi satış başta olmak üzere İstanbul’a taşımış olduk.